58. aukció
Patkó Károly Árkádia festészet, aktok
125

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők, 1926

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve jobbra fent: Patkó 26
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft