68. Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Fürdőzök, 1930
194

Boldizsár István (1897-1984)

Fürdőzök, 1930

Olaj, vászon, 80,5 x 104 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár I. 1930
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft