43. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Fürdőzők, 1948
56

Boromisza Tibor (1880-1960)

Fürdőzők, 1948

Tempera, akvarell, papír, 31x43 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza, Jelezve hátoldalon: Fürdőzők B. Györök 1948 aug. Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

•korábban a Boromisza Tibor Emlékszoba (Szentendre) tulajdonában (ltsz.: 00/876)