23. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fürdőzők
181

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fürdőzők

Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft