33. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fürdőzök
116

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fürdőzök

Olaj, fa, 64x85 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald B.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft