Best of Mű-Terem
Patkó Károly Nagybánya Zazar-part
99

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők a Zazar-parton, 1925

Olaj, vászon, 74,5x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 25