18. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Fürdőzők az Ábrahámhegyi strandon egy csónak körül
28

Bernáth Aurél (1895-1982)

Fürdőzők az Ábrahámhegyi strandon egy csónak körül

Akvarell, papír, 40x54 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Bernáth oeuvre-katalógus: 1963/6

108

Bernáth Aurél (1895-1982)

Villatelep (Villasor), 1935

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft