49. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fürdőzők klasszikus tájban
182

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fürdőzők klasszikus tájban

Olaj, vászon, 74x100 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•Ringwald-gyűjtemény