4. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Furulyaszó
50

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Furulyaszó

Olaj, vászon, 42,5x53 cm
Jelezve balra lent: Kern A.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft