19. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Furulyázó, 1946
158

Basilides Barna (1903-1967)

Furulyázó, 1946

Olaj, vászon, 137x105 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1946
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Kiállítva: • A KÉVE művészegyesület kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1947. március 23 – április 7., katalógus: 6. • Basilides Barna festõművész retrospektív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1966. február 4–20., katalógus: 9.