18. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Furulyázó kisfiú, 1902
122

Böhm Pál (1839-1905)

Furulyázó kisfiú, 1902

Olaj, vászon, 53x42 cm
Jelezve jobbra lent: Böhm Pál 1902
Kikiáltási ár: 600 000 Ft