71. Aukció
Goebel, Carl (1824-1899) Futárok Belgrád és Konstantinápoly között (Tatár lovasok), 1866
116

Goebel, Carl (1824-1899)

Futárok Belgrád és Konstantinápoly között (Tatár lovasok), 1866

Akvarell, olaj, fedőfehér, ceruza, papír kartonon, 42,5 x 65,5 cm
Jelezve balra lent: C Goebel 1866
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 38. Képaukció, Budapest, 1975. december (kat.: 95.)