24. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Fűzfák
189

K. Spányi Béla (1852-1914)

Fűzfák

Olaj, fa, 33,5x43,5 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

Kiállítva: Spányi Béla kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905. katalógus: 41.