Kortárs aukció
Károlyi Zsigmond (1952-) G33, 1995
47

Károlyi Zsigmond (1952-)

G33, 1995

Olaj, vászon, 40x29 cm
Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond ' 95
Kikiáltási ár: 320 000 Ft