19. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Galamb lemenő napfényben
18

Marosán Gyula (1915-2003)

Galamb lemenő napfényben

Olaj, vászon kartonon, 60,5x60,5 cm
Kikiáltási ár: 110 000 Ft

Proveniencia: Zemplényi Magda hagyatékából