28. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Galambdúc, 1935
167

Rudnay Gyula (1878-1957)

Galambdúc, 1935

Olaj, vászon, 69,5x53 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay, Jelezve balra lent: 1935, Bábony
Kikiáltási ár: 550 000 Ft