30. aukció
Fehér László (1953-) Galambetetés, 2004
201

Fehér László (1953-)

Galambetetés, 2004

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 2004. IX. 14.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft