12. aukció
Kende Géza (1889-1952) Gáláns jelenet, 1908
48

Kende Géza (1889-1952)

Gáláns jelenet, 1908

Olaj, vászon, 44,5x35,5 cm
Jelezve jobbra fent: Kende Géza 1908
Kikiáltási ár: 300 000 Ft