4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Hencze Tamás (1938-2018) Gangesz
21

Hencze Tamás (1938-2018)

Gangesz

Olaj, papír, 41 x 66 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 2 000 000 Ft