40. aukció
Korda Vince (1897-1977) Gauguin-es csendélet, 1927
148

Korda Vince (1897-1977)

Gauguin-es csendélet, 1927

Olaj, vászon,, 58,5x72 cm
Jelezve jobbra fent: Korda 927
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft

•Telepy Katalin: Korda Vince. Dénes Natur Műhely Kiadó, Budapest, 2000. (oldalszám nélkül)