53. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Gellért fürdő
154

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Gellért fürdő

Olaj, karton, 24,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istokovits Hátoldalon: A művész pecsétje
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft