52. aukció
Tornyai János (1869-1936) Gémeskút, 1921
135

Tornyai János (1869-1936)

Gémeskút, 1921

Olaj, fa, 33,5x49 cm
Jelezve jobbra lent: Szeretett Lampl barátomnak
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft