64. aukció
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) Gémeskút
72

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937)

Gémeskút

Olaj, vászon, papírlemez, 41x59 cm
Jelezve jobbra lent: M. Mannheimer G.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft