11. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Geometrikus formák, 1976
124

Orosz Gellért (1919-2002)

Geometrikus formák, 1976

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Orosz Gellért 76, hátoldalon: Orosz Balázs, a művész fia attesztjével
Kikiáltási ár: 180 000 Ft