25. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Geometrikus kompozíció, 1976
208

Barcsay Jenő (1900-1988)

Geometrikus kompozíció, 1976

Olaj, vászon, 60x190 cm
Jelezve jobbra lent: 976 Barcsay
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft