23. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Geometrikus kompozíció, 1993/1999
45

Konok Tamás (1930-2020)

Geometrikus kompozíció, 1993/1999

Olaj, farost, 58x48 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1993/99
Kikiáltási ár: 380 000 Ft