Gerenda palló az Ung-patakon, 1939
Olaj, vászon, 85x96 cm
Jelezve balra lent: SZV
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft
Hátoldalon: Szabó Vladimir, 1939 "Gerendapalló az Ungpatakon" (sic)
Az Uzsoki hágó előterében, Hajasd községnél