42. Aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Gerenda palló az Ung-patakon, 1939
107

Szabó Vladimir (1905-1991)

Gerenda palló az Ung-patakon, 1939

Olaj, vászon, 85x96 cm
Jelezve balra lent: SZV
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Hátoldalon: Szabó Vladimir, 1939 "Gerendapalló az Ungpatakon" (sic)
Az Uzsoki hágó előterében, Hajasd községnél