41. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Gésa
56

Tornai Gyula (1851-1928)

Gésa

Olaj, vászon, 85x48,5 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria, 12. árverés, 152. tétel