8. aukció
Tikos Albert (1815-1845) Giergl Ignácné született Lockheimer Margit arcképe, 1843
47

Tikos Albert (1815-1845)

Giergl Ignácné született Lockheimer Margit arcképe, 1843

Olaj, vászon, 78,5x63 cm
Jelezve jobbra középen: Tikos Albert 1843
Kikiáltási ár: 650 000 Ft