34. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Gitáros csendélet
168

Czóbel Béla (1883-1976)

Gitáros csendélet

Olaj, vászon, 73,5x51 cm
Jelezve balra lent: Czóbel, Vakrámán: Proprieté de M Jean Badoud
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft