2. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Giulietta, 1932
113

Gábor Móric (1889-1987)

Giulietta, 1932

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve balra lent: Gábor Móric Bp. 1932
Kikiáltási ár: 110 000 Ft