8. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Gladióluszok, 1934
117

Ziffer Sándor (1880-1962)

Gladióluszok, 1934

Olaj, vászon, 42x32,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer S. 1934
Kikiáltási ár: 450 000 Ft