6. aukció
Holló László (1887-1976) Gladioluszok, 1956
12

Holló László (1887-1976)

Gladioluszok, 1956

Olaj, vászon, 80,5x65 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 1956.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft