7. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Gladióluszok, 1957
140

Vörös Géza (1897-1957)

Gladióluszok, 1957

Olaj, vászon, 54x32,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 57.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft