8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Lukoviczky Endre (1939) Golgota, 1984
84

Lukoviczky Endre (1939)

Golgota, 1984

Olaj, vászon, 140 x 140 cm
Jelezve jobbra lent: Lukoviczky E 84
Jelezve hátoldalon: Golgota (olaj) 140 x 140 cm Lukoviczky Endre 2000 Szentendre, Lukács f. u. 5. Hungary
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

– Kunstausstellung im Schloß Dachau, 1985
– A Szölke-Gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020. október 28. – november 22.

– Kunstausstellung im Schloß Dachau katalógus, 1985, 81. oldal
– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 258. oldal

Kiállítva és reprodukálva:
– Kunstausstellung im Schloß Dachau, 1985. (kat. 81. oldal)