14. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Gólyatanya a magyar alföldön, 1888
37

K. Spányi Béla (1852-1914)

Gólyatanya a magyar alföldön, 1888

Olaj, vászon, 76,5x129 cm
Jelezve jobbra lent: B von Spányi 888 München
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft