60. aukció
Gellér B. István (1946-2017) Golyó a térben, 1975
24

Gellér B. István (1946-2017)

Golyó a térben, 1975

Akril, vászon, 50x50 cm
Jelezve hátoldalon: 1975 Gellér " Golyó a térben" akryl 50x50
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft