26. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Gombaszedő lány
59

Bruck Lajos (1846-1910)

Gombaszedő lány

Olaj, vászon, 115,5x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

BÁV 43. aukció, 27. tétel

Kiállítva és reprodukálva: Téli nemzetközi kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1908-1909. katalógus: 536.