9. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Gömbbel és körrel, 1979
54

Vajda Júlia (1913-1982)

Gömbbel és körrel, 1979

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve hátul: Vajda Júlia, 1979
Kikiáltási ár: 500 000 Ft