75. tavaszi aukció
Tóth Menyhért, virágcsendélet
167

Tóth Menyhért (1904-1980)

Gömbvirágok, 1958

Olaj, vászon faroston, 60 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

A Magyar Posta 2004-ben, a művész születésének 100. évfordulója tiszteletére díjnyertes színes képeslapot hozott forgalomba.