8. aukció
Edvi-Illés Aladár (1870-1958) Gondolák Velencében
9

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Gondolák Velencében

Olaj, vászon, 39x50 cm
Jelezve balra lent: Aradi Edvi Illés
Kikiáltási ár: 120 000 Ft