12. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Gondolások a Canale Grandén
55

Koszkol Jenő (1868-1935)

Gondolások a Canale Grandén

Akvarell, papír, 68x100 cm
Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 300 000 Ft