Gondolati tér, 1971
Olaj, farost, 78,5x91 cm
Jelezve hátoldalon: 71/4 - \\\\
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft
•Gyarmathy Tihamér kiállítása. Szentendrei Képtár, Szentendre, 1991. március 17. – április 28. katalógus: 21.