40. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Gondolkodó
188

Derkovits Gyula (1894-1934)

Gondolkodó

Akvarell, karton, 25x31 cm
Jelezve balra fent: Derkovits Gy.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

•korábban Dr. Fényes Tamás tulajdonában

•Tamás Galéria LXI. Kiállítás, 1934.

•Körner Éva: Derkovits Gyula. Corvina Kiadó,
Budapest, 1968. katalógus: 343.