64. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Gondolkozó (Annuska), 1934
30

Márffy Ödön (1878-1959)

Gondolkozó (Annuska), 1934

Olaj, vászon, 81x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám ¦ Oeuvre-catalogue nr.: 2.4.3 In: Rockenbauer: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Paris, 2006. 333. (Gondolkozó (Annuska), 1934)

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced: III. Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1935. március 24. – május 15., katalógus: szám nélkül

33

Márffy Ödön (1878-1959)

Tavaszi csokor

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
149

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipános csendélet

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
172

Márffy Ödön (1878-1959)

Tájkép híddal

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft