66. aukció (2021. június)
Telepy Károly (1828-1906) Gőzös a Vaskapunál
13

Telepy Károly (1828-1906)

Gőzös a Vaskapunál

Olaj, vászon, 64,5 x 40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

28

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai táj (Koscielec)

Kikiáltási ár: 460 000 Ft