4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
El Kazovszkij (1950-2008) Grál - tojástartó III.
28

El Kazovszkij (1950-2008)

Grál - tojástartó III.

Olaj, tempera, kréta, karton, 100 x 70 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij, Jelezve jobbra lent: Grál - tojástartó III.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft