22. aukció
Knopp Imre (1867-1945) Granada esti fényben
112

Knopp Imre (1867-1945)

Granada esti fényben

Olaj, vászon, 79,5x100,5 cm
Jelezve balra lent: Knopp Imre Granada
Kikiáltási ár: 460 000 Ft