69. Tavaszi Aukció
Innocent Ferenc (1859-1934) Grande fête
90

Innocent Ferenc (1859-1934)

Grande fête

Olaj, vászon, 68 x 55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Innocent
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft